Hakkımızda

Banyo ve mutfak malzemeleri sektöründe önemli bir rol oynayan NOVA Plastik Firması, ticari faaliyetlerine 1988 yılında başlamıştır. Ahmet Şeref Bey’in İstanbul Topçular semtinde kurduğu küçük imalathanede lavabo sifonu ve klozet kapağı imalatı ile temelleri atılan firma bugün Kırklareli Vize’de 5500 metrekare kapalı alana kurulu modern fabrikası ile üretimine devam etmektedir.
NOVA bugün yaklaşık 200 çalışanı ile en son teknolojileri kullanarak uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Fabrikamızda sifon, rezervuar ve rezervuar iç takım gruplarında ortalama ayda 750.000 adet mamul üretilmektedir. Yüksek kalitedeki işçiliği ile dünya markalarıyla yarışan NOVA ürünleri günümüzde 50 ülkeye ihraç edilmektedir.

30. yılı vesilesiyle firmamız yeni bir marka ve logoyu benimsemiş bulunmaktadır. “Nova Plumbing Solutions” markası ve yeni logomuzla hem Türkiye’de hem de uluslararası piyasalarda sıhhi tesisat sektörüne olan bakış açımızı yani kendimize üslendiğimiz misyonu daha kuvvetli vurgulamak istedik. Bu misyon: Müşterininin kolay biçimde takabileceği sağlam bir ürün üretmek dolayısıyla müşterinin sorununu çözmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.