Hakkımızda

Banyo ve mutfak malzemeleri üretimi sektöründe önemli bir rol oynayan NOVA, ticari faaliyetlerine 1988 yılında başlamıştır. Ahmet Şeref Yılmaz Bey’in İstanbul Topçular semtinde kurduğu 1200 metrekarelik imalathane’de lavabo sifonu ve klozet kapağı imalatı ile temelleri atılan firma bugün; Kırklareli Vize’de 5500 metrekare kapalı alana kurulu modern fabrikası ile üretimine devam etmektedir.

 

NOVA bugün 135 çalışanı ile en son üretim teknolojilerini kullanarak uluslararası standartlarda üretim  yapmaktadır. Fabrikamızda sifon, rezervuar ve rezervuar iç takım gruplarında ortalama ayda 750bin adet mamul üretilmektedir. Yüksek kalitede ki işçiliği ile dünya markalarıyla yarışan NOVA ürünleri günümüzde 46 ülkeye ihraç edilmektedir.

 

Türkiye ve dünya üzerinde tanınan, güçlü bir marka olmayı başaran NOVA’nın kuruluşundan bu yana değişmez hedefi; sahip olduğu yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti llkesi ile markamızı yarınlara daha güçlü bir şekilde taşımaktır. Bizi bugünlere getiren bayilerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bugüne onlarla geldik, yarınlara firmamızı yine onlarla beraber yükseltmek azmimizdir.